Медична страховка online

Медичне страхування – гарантія того, що в разі хвороби чи нещасного випадку застрахована особа швидко отримає якісне лікування за рахунок страхової компанії та компенсацію витрат на медикаменти. Завдяки договору медичного страхування стає можливим суттєво знизити витрати сімейного бюджету у разі непередбачуваних ситуацій та відкриває доступ до лікування тяжких критичних хвороб, які потребують дороговартісного лікування та реабілітацій.

Медичне страхування можна розділити на таки види:

     Добровільне медичне страхування здоров’я (ДМС) – страхування пов’язане із здоров’ям та працездатністю. Даний вид забезпечує відшкодування витрат викликаних розладом здоров’я і пов’язаних з отриманням медичної допомоги та медичних послуг. Детальніше з програмами добровільного медичного страхування Ви можете ознайомитись тут.

  Страхування від нещасного випадку / травматизму – це раптова, випадкова та несподівана подія, яка сталась в побуті або в процесі виконання трудових обов’язків, наслідком чого став розлад здоров’я або смерть. Детальніше з програмами страхування Ви можете ознайомитись тут.

Страхування життя – це поєднання страхового захисту та вдалого спосібу інвестицій та накопичень. За допомогою такого виду страхування є можливість створити фінансовий резерв для виходу на пенсію або накопичити капітал для досягнення різноманітних цілей. Страхування життя гарантує Вам та Вашим близьким довгострокову матеріальну підтримку (подушку безпеки) на випадок непередбачуваних життєвих ситуацій. Детальніше з програмами страхування Ви можете ознайомитись тут.

Параметри авто
Крок 1
Параметри авто
Введіть дані автомобіля по держ. номеру або самостійно
Вибір страхової
Крок 2
Вибір страхової
Порівняйте вартість і виберіть страхову компанію
Оформлення
Крок 3
Оформлення
Заповніть форму необхідних даних для отримання поліса
Оплата
Крок 4
Оплата
Сплатіть поліс онлайн і отримаєте зареєстрований в МТСБУ поліс на свою e-mail

Наші переваги

image

Краща ціна

Чому у нас без переплат. Ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати Вам найвигідніші умови страхування. Тому MEGApolis постійно слідкує за вартістю в страхових компаніях, завдяки чому на нашому сайті Ви завжди можете купити поліс автоцивілки за кращою ціною.

Вибір страхових компаній

Тепер Вам не потрібно дзвонити в страхові компанії для прорахунку вартості договору страхування. Ми вже все зробили за Вас. Достатньо надати параметри Вашого авто і ми підберем кращі умови від кращих страхових компаній.

image
image

Миттєва реєстрація в МТСБУ + поліс на email

Ми гарантуємо миттєву реєстрацію Вашого поліса ОСАГО в центральній базі МТСБУ та одночасну відправку його на Вашу електронну пошту. Поліс автоцивілки завжди буде у Вас з собою і його не можливо загубити.

Безпечна оплата

MEGApolis працює з надійною платіжною системою онлайн оплати – Portmone, завдяки чому можете не хвилюватись про безпеку Ваших платіжних карт та Ваших платежів. Також ми не маємо доступу до даних Ваших платіжних карт та їх передачі стороннім особам.

image