Страхування майна online

Наше житло дає кожному з нас тепло та домашній затишок. Але, в той самий час, потребує захисту. Практичний досвід показує, що навіть в кожному окремому будинку відбувається досить велика кількість пошкоджень та аварій. Що робити, якщо неприємності сталися у сусідів, а постраждало ваше майно? Хто компенсує збитки? А де взяти гроші на купівлю нової квартири в разі її повного пошкодження незалежно від причин: будь то стихійне лихо, аварія чи власна необачність?

Страхування будинків та квартир -  це реальна необхідність чи розкіш? Звичайно, страхування квартири та відповідальності перед сусідами не врятує квартиру від потопу чи пожежі, але захистить вас від фінансових збитків.

Мегаполіс в Україні пропонує до Вашої уваги різні види страхування майна фізичних осіб, які дозволять Вам не хвилюватися про безпеку вашого майна.

Продукт за яким Ви зможете обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків. Детальніше

Пакетний вид страхування, що дозволяє швидко та недорого захистити власне нерухоме майно з таким переліком ризиків, що підходить саме вам. Для заключення договору страхування за програмами "Квартира.Будинок.Дача" проводити попередній огляд житла експертом не потрібно. Детальніше

Пакетний продукт, що допоможе захистити Ваш бізнес, а також компенсувати недоотриманий прибуток при настанні страхового випадку. Детальніше

Продукт, який забезпечить захист Вашого житла під час Вашої подорожі за кордон. Детальніше

Параметри авто
Крок 1
Параметри авто
Введіть дані автомобіля по держ. номеру або самостійно
Вибір страхової
Крок 2
Вибір страхової
Порівняйте вартість і виберіть страхову компанію
Оформлення
Крок 3
Оформлення
Заповніть форму необхідних даних для отримання поліса
Оплата
Крок 4
Оплата
Сплатіть поліс онлайн і отримаєте зареєстрований в МТСБУ поліс на свою e-mail

Наші переваги

image

Краща ціна

Чому у нас без переплат. Ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати Вам найвигідніші умови страхування. Тому MEGApolis постійно слідкує за вартістю в страхових компаніях, завдяки чому на нашому сайті Ви завжди можете купити поліс автоцивілки за кращою ціною.

Вибір страхових компаній

Тепер Вам не потрібно дзвонити в страхові компанії для прорахунку вартості договору страхування. Ми вже все зробили за Вас. Достатньо надати параметри Вашого авто і ми підберем кращі умови від кращих страхових компаній.

image
image

Миттєва реєстрація в МТСБУ + поліс на email

Ми гарантуємо миттєву реєстрацію Вашого поліса ОСАГО в центральній базі МТСБУ та одночасну відправку його на Вашу електронну пошту. Поліс автоцивілки завжди буде у Вас з собою і його не можливо загубити.

Безпечна оплата

MEGApolis працює з надійною платіжною системою онлайн оплати – Portmone, завдяки чому можете не хвилюватись про безпеку Ваших платіжних карт та Ваших платежів. Також ми не маємо доступу до даних Ваших платіжних карт та їх передачі стороннім особам.

image