КАСКО страхування online

Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО) — страхування транспортних засобів від пошкодження внаслідок дорожньо-транспортної події, протиправних дій третіх осіб, вандалізму, незаконного заволодіння, стихійного лиха, пожежі або вибуху та інших подій.

Іншими словами — договір КАСКО надає Вам захист від непередбачених витрат на відновлення Вашого авто внаслідок пошкоджень з будь яких причин та навіть на придбання нового у разі повної втрати або викрадення.

Застрахованими по КАСКО можуть бути:

  • легкові транспортні засоби віком до 15 років;
  • вантажні транспортні засоби, причепи до них та автобуси віком до 20 років;
  • мотоцикли віком до 6 років;
  • спецтехніка;
  • додаткове обладнання, що встановлюється на транспортних засобах.

Ризики:

Параметри авто
Крок 1
Параметри авто
Введіть дані автомобіля по держ. номеру або самостійно
Вибір страхової
Крок 2
Вибір страхової
Порівняйте вартість і виберіть страхову компанію
Оформлення
Крок 3
Оформлення
Заповніть форму необхідних даних для отримання поліса
Оплата
Крок 4
Оплата
Сплатіть поліс онлайн і отримаєте зареєстрований в МТСБУ поліс на свою e-mail

Наші переваги

image

Краща ціна

Чому у нас без переплат. Ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати Вам найвигідніші умови страхування. Тому MEGApolis постійно слідкує за вартістю в страхових компаніях, завдяки чому на нашому сайті Ви завжди можете купити поліс автоцивілки за кращою ціною.

Вибір страхових компаній

Тепер Вам не потрібно дзвонити в страхові компанії для прорахунку вартості договору страхування. Ми вже все зробили за Вас. Достатньо надати параметри Вашого авто і ми підберем кращі умови від кращих страхових компаній.

image
image

Миттєва реєстрація в МТСБУ + поліс на email

Ми гарантуємо миттєву реєстрацію Вашого поліса ОСАГО в центральній базі МТСБУ та одночасну відправку його на Вашу електронну пошту. Поліс автоцивілки завжди буде у Вас з собою і його не можливо загубити.

Безпечна оплата

MEGApolis працює з надійною платіжною системою онлайн оплати – Portmone, завдяки чому можете не хвилюватись про безпеку Ваших платіжних карт та Ваших платежів. Також ми не маємо доступу до даних Ваших платіжних карт та їх передачі стороннім особам.

image