Медична страховка online

Медичне страхування – гарантія того, що в разі хвороби чи нещасного випадку застрахована особа швидко отримає якісне лікування за рахунок страхової компанії та компенсацію витрат на медикаменти. Завдяки договору медичного страхування стає можливим суттєво знизити витрати сімейного бюджету у разі непередбачуваних ситуацій та відкриває доступ до лікування тяжких критичних хвороб, які потребують дороговартісного лікування та реабілітацій.

Медичне страхування можна розділити на таки види:

     Добровільне медичне страхування здоров’я (ДМС) – страхування пов’язане із здоров’ям та працездатністю. Даний вид забезпечує відшкодування витрат викликаних розладом здоров’я і пов’язаних з отриманням медичної допомоги та медичних послуг. Детальніше з програмами добровільного медичного страхування Ви можете ознайомитись тут.

  Страхування від нещасного випадку / травматизму – це раптова, випадкова та несподівана подія, яка сталась в побуті або в процесі виконання трудових обов’язків, наслідком чого став розлад здоров’я або смерть. Детальніше з програмами страхування Ви можете ознайомитись тут.

Страхування життя – це поєднання страхового захисту та вдалого спосібу інвестицій та накопичень. За допомогою такого виду страхування є можливість створити фінансовий резерв для виходу на пенсію або накопичити капітал для досягнення різноманітних цілей. Страхування життя гарантує Вам та Вашим близьким довгострокову матеріальну підтримку (подушку безпеки) на випадок непередбачуваних життєвих ситуацій. Детальніше з програмами страхування Ви можете ознайомитись тут.

Параметри авто
Шаг 1
Параметри авто
Введите данные автомобиля по гос. номера или самостоятельно
Вибір страхової
Шаг 2
Выбор страховой
Сравните стоимость и выберите страховую компанию
Оформлення
Шаг 3
Оформление
Заполните форму необходимых данных для получения полиса
Оплата
Шаг 4
Оплата
Оплатите полис онлайн и получите зарегистрирован в МТСБУ полис на свою e-mail

Наши преимущества

image

Лучшая цена

Почему у нас без переплат. Мы заинтересованы в том, чтобы предложить Вам самые выгодные условия страхования. Поэтому MEGApolis постоянно следит за стоимостью в страховых компаниях, благодаря чему на нашем сайте Вы всегда можете купить полис автогражданки по лучшей цене.

Выбор страховых компаний

Теперь Вам не нужно звонить в страховые компании для просчета стоимости договора страхования. Мы уже все сделали за Вас. Достаточно предоставить параметры Вашего авто и мы подберем лучшие условия от лучших страховых компаний.

image
image

Мгновенная регистрация в МТСБУ + полис на email

Мы гарантируем мгновенную регистрацию Вашего полиса ОСАГО в центральной базе МТСБУ и одновременную отправку его на Вашу электронную почту. Полис автогражданки всегда будет у Вас с собой и его невозможно потерять.

Безопасная оплата

MEGApolis работает с надежной платежной системой онлайн оплаты - Portmone, благодаря чему можете не волноваться о безопасности Ваших платежных карт и Ваших платежей. Также мы не имеем доступа к данным Ваших платежных карт и их передачи сторонним лицам.

image