Туристична страховка online

Плануєте відпустку чи відрядження в іншу країну? Рекомендуємо придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». Така страховка гарантує Вам впевненість при перебуванні за кордоном у разі несподіванок зі здоров’ям та дає можливість надання необхідної медичної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.
Важливо знати, що стандартний поліс, який входить в пакет туристичної путівки, включає тільки базові опції і не забезпечує повну безпеку. Поліс медичного страхування виїждаючих за кордон, який можна придбати у нас, гарантує максимальний захист, завдяки можливості вибору найбільш актуальних ризиків і опцій, в залежності від мети візиту за кордон.

"МегаПоліс" пропонує вам оформити поліс страхування, який найбільш підходить під мету вашого візиту в іншу країну:

  • Поліс для туристів, який дозволить обрати оптимальний набір опцій, починаючи від включення в страховку стоматологічної допомоги і закінчуючи компенсацією затримки або скасування авіарейсу;
  • Поліси для тих, хто вирушає працювати за кордон або їде у відрядження. Забезпечують захист від непередбачених медичних витрат в залежності від опцій та класу (економ, стандарт, еліт);
  • Комплексний поліс для студентів, який забезпечить дитині безтурботне навчання та впевненість у своїй безпеці, як би далеко від дому віна не була;
  • Поліс для спортсменів, який компенсує витрати в разі травми або захворювання та дозволить швидко організувати отримання медичної допомоги.

   Для туристів
Туристичні фірми включають до туру пакетну туристичну страховку, без можливості вибору опцій. Як правило, це мінімальний набір включених ризиків. Турист може відмовитись від такого полісу та купити його самостійно в страховій компанії, де буде можливість додати /Детальніше/ такі опції, як активний відпочинок, екстримальний спорт, цивільна відповідальність та інше. Такий поліс буде більш гнучкий та надасть повну безпеку перебування на відпочинку.
 Для тих хто їде на роботу
Від’їжджаючи на роботу за кордон, захистіть себе від непередбачуваних медичних витрат та довірте організацію медичної допомоги професіоналам. З страховим полісом Ви будете відчувати себе впевнено в будь-якій країні світу. Зважаючи на те, що в такому випадку Ви /Детальніше/ їдете на довгостроковий період,  такий страховий захист може бути в нагоді. Пам’ятайте, що в багатьох країнах світу медична допомога коштує досить дорого, а без знання місцевої мови, ще й ускладнює отримання якісної та своєчасної допомоги. Тож радимо Вам не економити на своєму здоров’ї.
Для студентів
Навчання за кордоном може тривати кілька тижнів чи років, протягом яких Ваша дитина знаходиться  далеко від дому. Завдяки цій програмі страхування Ви отримуєте спокій та гарантію безпечного перебування Вашої дитини за кордоном. Такий поліс медичного /Детальніше/ страхування може покривати всі витрати на медичну допомогу при розвитку будь-якої хвороби чи отримання травми, як під час перебування в навчальному закладі так і поза ним. Також страхове покриття буде враховуватись при занятті дитини спортом чи при її участі в змаганнях. Навчайтесь без турбот!
 Для спортсменів
Від’їжджаючи на спортивні змагання чи тринування, радимо придбати особливий страховий поліс, що буде враховувати вашу спортивну діяльність. Такий страховий захист забезпечить покриття оперативної організації та надання /Детальніше/ медичної допомоги при отримання травм під час змагань та занять професійним спортом.

Параметри авто
Шаг 1
Параметри авто
Введите данные автомобиля по гос. номера или самостоятельно
Вибір страхової
Шаг 2
Выбор страховой
Сравните стоимость и выберите страховую компанию
Оформлення
Шаг 3
Оформление
Заполните форму необходимых данных для получения полиса
Оплата
Шаг 4
Оплата
Оплатите полис онлайн и получите зарегистрирован в МТСБУ полис на свою e-mail

Наши преимущества

image

Лучшая цена

Почему у нас без переплат. Мы заинтересованы в том, чтобы предложить Вам самые выгодные условия страхования. Поэтому MEGApolis постоянно следит за стоимостью в страховых компаниях, благодаря чему на нашем сайте Вы всегда можете купить полис автогражданки по лучшей цене.

Выбор страховых компаний

Теперь Вам не нужно звонить в страховые компании для просчета стоимости договора страхования. Мы уже все сделали за Вас. Достаточно предоставить параметры Вашего авто и мы подберем лучшие условия от лучших страховых компаний.

image
image

Мгновенная регистрация в МТСБУ + полис на email

Мы гарантируем мгновенную регистрацию Вашего полиса ОСАГО в центральной базе МТСБУ и одновременную отправку его на Вашу электронную почту. Полис автогражданки всегда будет у Вас с собой и его невозможно потерять.

Безопасная оплата

MEGApolis работает с надежной платежной системой онлайн оплаты - Portmone, благодаря чему можете не волноваться о безопасности Ваших платежных карт и Ваших платежей. Также мы не имеем доступа к данным Ваших платежных карт и их передачи сторонним лицам.

image