Страхування майна online

Наше житло дає кожному з нас тепло та домашній затишок. Але, в той самий час, потребує захисту. Практичний досвід показує, що навіть в кожному окремому будинку відбувається досить велика кількість пошкоджень та аварій. Що робити, якщо неприємності сталися у сусідів, а постраждало ваше майно? Хто компенсує збитки? А де взяти гроші на купівлю нової квартири в разі її повного пошкодження незалежно від причин: будь то стихійне лихо, аварія чи власна необачність?

Страхування будинків та квартир -  це реальна необхідність чи розкіш? Звичайно, страхування квартири та відповідальності перед сусідами не врятує квартиру від потопу чи пожежі, але захистить вас від фінансових збитків.

Мегаполіс в Україні пропонує до Вашої уваги різні види страхування майна фізичних осіб, які дозволять Вам не хвилюватися про безпеку вашого майна.

Продукт за яким Ви зможете обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків. Детальніше

Пакетний вид страхування, що дозволяє швидко та недорого захистити власне нерухоме майно з таким переліком ризиків, що підходить саме вам. Для заключення договору страхування за програмами "Квартира.Будинок.Дача" проводити попередній огляд житла експертом не потрібно. Детальніше

Пакетний продукт, що допоможе захистити Ваш бізнес, а також компенсувати недоотриманий прибуток при настанні страхового випадку. Детальніше

Продукт, який забезпечить захист Вашого житла під час Вашої подорожі за кордон. Детальніше

Параметри авто
Шаг 1
Параметри авто
Введите данные автомобиля по гос. номера или самостоятельно
Вибір страхової
Шаг 2
Выбор страховой
Сравните стоимость и выберите страховую компанию
Оформлення
Шаг 3
Оформление
Заполните форму необходимых данных для получения полиса
Оплата
Шаг 4
Оплата
Оплатите полис онлайн и получите зарегистрирован в МТСБУ полис на свою e-mail

Наши преимущества

image

Лучшая цена

Почему у нас без переплат. Мы заинтересованы в том, чтобы предложить Вам самые выгодные условия страхования. Поэтому MEGApolis постоянно следит за стоимостью в страховых компаниях, благодаря чему на нашем сайте Вы всегда можете купить полис автогражданки по лучшей цене.

Выбор страховых компаний

Теперь Вам не нужно звонить в страховые компании для просчета стоимости договора страхования. Мы уже все сделали за Вас. Достаточно предоставить параметры Вашего авто и мы подберем лучшие условия от лучших страховых компаний.

image
image

Мгновенная регистрация в МТСБУ + полис на email

Мы гарантируем мгновенную регистрацию Вашего полиса ОСАГО в центральной базе МТСБУ и одновременную отправку его на Вашу электронную почту. Полис автогражданки всегда будет у Вас с собой и его невозможно потерять.

Безопасная оплата

MEGApolis работает с надежной платежной системой онлайн оплаты - Portmone, благодаря чему можете не волноваться о безопасности Ваших платежных карт и Ваших платежей. Также мы не имеем доступа к данным Ваших платежных карт и их передачи сторонним лицам.

image